Wiata przystankowa na ulicy Kaszubska Droga w Chwaszczynie

{module do-reklamy-intertekst|none}

W minionym tygodniu otrzymałem maila od Pani Justyny Górskiej referenta d.s.komunalnych Urzędu Gminy w Żukowie, z którego wynika, że wiata przystankowa w Chwaszczynie zostanie postawiona do dnia 21.01.2013 r.Wykonawcą na zlecenie urzędu będzie firma Radbur Sp. z o. o.

 

I tak też się stało,w dniu wczorajszym po prawie siedmiu miesiącach oczekiwania w stosunkowo niekorzystnych warunkach pogodowych wiatę postawiono na skrzyżowaniu ulic Kaszubska Droga i Bogusława. Od tej chwili dzieci dowożone do szkoły z tego rejonu Chwaszczyna będą mogły oczekiwać busa pod zadaszeniem.

 

Nasuwa się pytanie dlaczego trzeba było czekać aż siedem miesięcy od złożenia wniosku przez Radę Sołecką w dniu 25 czerwca 2012 roku do wczoraj z realizacją tak prostej czynności ?


Mirosław Nowak

fot. miroslawnowak.pl


{module dol-artykulu|none}

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.