Bezpłatny kurs komputerowy w Chwaszczynie-zapisz się do KGW lub ZK-P

 

Kółko Rolnicze – Koło Gospodyń Wiejskich z Chwaszczynie (KR KGW) we współpracy ze Zrzeszeniem Kaszubsko- Pomorskim Oddział w Chwaszczynie (Z K-P) serdecznie zaprasza na spotkanie rekrutacyjne dotyczące udziału w kursie komputerowym.

 

Spotkanie odbędzie się w dniu 24 stycznia 2013 roku o godz. 18.00 w Remizie OSP przy ul. Żeromskiego 7 w Chwaszczynie. Z zainteresowanych osób z KR KGW i Z K-P zostanie wyłoniona grupa 30 osób, które wezmą udział w szkoleniu. Pozostali chętni zostaną wpisani na listę rezerwową. Projekt szczególnie jest skierowany do osób po 50 roku życia. Kurs komputerowy odbędzie się na miejscu – w Chwaszczynie, przy wykorzystaniu zaplecza technicznego oraz kadry nauczycielskiej Zespołu Publicznego Gimnazjum i Szkoły Podstawowej. Zajęcia będą odbywały się w godzinach popołudniowych, 1 raz w tygodniu, w okresie od lutego do maja 2013 r.

 
Warunkiem przystąpienia do kursu jest przystąpienie do jednej z powyższych organizacji. Osoby zainteresowane wstąpieniem do Koła Gospodyń Wiejskich mogą się zapisać w trakcie spotkania.
Środki na realizację kursu pozyskane zostały ze środków unijnych z programu operacyjnego Kapitał Ludzki.


Czytaj więcej na kgw.chwaszczyno.pl

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.