„Weekend za pół ceny” w Żukowie. Zapraszamy do współpracy przedsiębiorców.

 

„Rozsmakuj się w Metropolii. Weekend za pół ceny” to akcja promocyjna, która od kilku lat z powodzeniem organizowana jest w gminach na terenie Województwa Pomorskiego. Wydarzenie to jest elementem promocyjnym, mającym na celu zintegrowanie społeczności lokalnej, jak również prezentację towarów i usług znajdujących się w ofercie Partnerów, poprzez ich sprzedaż za pół ceny.

 

Przedsięwzięcie jest otwarte dla wszystkich, którzy oferują usługi gastronomiczne, hotelowe, kulturalne, sportowe, kosmetyczne i turystyczne oraz są gotowi obniżyć ceny oferowanych produktów i usług o 50%. Oferty nie muszą obejmować całego asortymentu, warunkiem jest jednak obniżenie cen standardowych wybranych produktów lub usług.

06 marca 2017 godz. 18.00 spotkanie organizacyjno-informacyjne

W Gminie Żukowo projekt „Rozsmakuj się w Metropolii. Weekend za pół ceny” planowany jest na przełomie marca/ kwietnia w godzinach otwarcia obiektów usługowych i handlowych Partnerów, którzy włączyli się do akcji. Szczegóły dotyczące terminu zostaną przedstawione podczas spotkania w dniu 6 marca br. Miejsca, które wezmą udział w akcji, zostaną oznaczone specjalnymi plakatami, tak aby turyści oraz mieszkańcy nie mieli wątpliwości, których lokali dotyczy zniżka.

Wszystkich przedsiębiorców zainteresowanych akcją zapraszamy na spotkanie organizacyjno-informacyjne, które odbędzie się 06 marca 2017 r. godz. 18.00 w Sali konferencyjnej Urzędu Gmin w Żukowie ul. Gdańska 52.

Zgłoszenia lub pytania od przedsiębiorców prosimy kierować na e-mail: r.cebela@zukowo.pl lub telefonicznie: 58 685 83 08.

Deklarację wraz z ofertą produktów/ usług oferowanych w ramach akcji należy złożyć do dnia 14 marca 2017 r. do Biura Obsługi Klienta pokój nr 3 Urzędu Gminy w Żukowie ul. Gdańska 52 do godz.15.00 lub wysłać faksem na numer 58 685-83-30 lub skan wysłać na e-mail: r.cebela@zukowo.pl

Dodatkowo należy przesłać ofertę usług/produktów „za pół ceny” w wersji elektronicznej na e-mail: r.cebela@zukowo.pl oraz b.bujnowska@zukowo.pl

 

pdfDeklaracja do wypełnienia – Rozsmakuj się w Metropolii. Weekend za pół ceny 2017″

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.