Weekend Cudów Szlachetnej Paczki już 16 i 17 grudnia 2023

Autor: Rada Sołecka Chwaszczyno

Miło Nam poinformować, że w tym roku po raz trzeci został powołany Rejon Chwaszczyno Szlachetnej Paczki.

W tym terenie działa 14 wolontariuszy_ek, którzy po wdrożeniu do roli przeprowadzali spotkania z rodzinami w trudnej sytuacji, zgłaszanymi m.in. przez jednostki edukacyjne, ośrodki pomocy społecznej oraz osoby prywatne.
Są to rodziny z obszaru Chwaszczyna, Kacze Buków, Tuchomia, Miszewa, Małkowa, Pępowa, Banina, Rębiechowa i Leźna.

Po tym etapie 18 rodzin włączono do Bazy Rodzin z Rejonu Chwaszczyno.
Już 18 listopada na stronie Szlachetnej Paczki będą sukcesywnie publikowane historie Rodzin, w tym nasze, które w tym roku czekają na pomoc.
https://www.szlachetnapaczka.pl/wybor-rodziny/

Od tego momentu, przez cztery tygodnie, Darczyńcy będą mogli wybrać Rodzinę, której historia poruszy ich serca i dla której zdecydują się przygotować w tym roku pomoc.
https://www.szlachetnapaczka.pl/o-paczce/

I Ty zostań Świętym Mikołajem wybierając Rodzinę do obdarowania. Szlachetna Paczka  łączy ludzi i tworzy rozwiązania, dzięki którym konkretny człowiek może pomagać konkretnemu człowiekowi.

Z poważaniem
Barbara Myszk-Herrmann
Liderka Rejonu Chwaszczyno
kom. 507947817

Źródło: nadesłane

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.