Walka o przystanek PKM przy ul. Kielnieńskiej.

 

 

W minioną niedzielę w kościele w Chwaszczynie parafianie składali podpisy pod listą wnioskującą, aby był budowany drugi przystanek Pomorskiej Kolei Metropolitalnej w okolicach ul. Kielnieńskiej w Gdańsku-Osowej. Podpisy nadal można składać w sklepie ABC naprzeciwko kościoła przy ul. Oliwskiej i w zielonym sklepie przy ul. Kielnieńskiej w Gdańsku-Osowej. Do podpisu potrzebny jest nr PESEL.

Istnieje szansa, aby utworzyć drugi przystanek, który byłby bardzo dużym udogodnieniem w podróży po Gdańsku i całym trójmieście. W szczególności mogą na tym skorzystać mieszkańcy Chwaszczyna i okolicznych miejscowości. Może właśnie podpisy sporej liczby ludzi udowodnią władzom, że taki przystanek jest niezbędny.

Szerzej o projekcie PKM pisaliśmy w artykule: http://www.chwaszczyno.pl/wiadomosci-wszystkie/aktualnosci/1200-trzy-nowe-przystanki-pkm-rozszerzenie-linii-kolejowej-dla-metropolii.html

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.