W WARSZTACIE U MECHANIKA – relacja z zajęć w świetlicach socjoterapeutycznych

W tym roku w ramach programu realizowanego w żukowskich świetlicach wsparcia dziennego i socjoterapii pt. „Kim jestem?… Kim będę?…” dzieci poznawały różne zawody.

Wspomnieć należy, że zajęcia realizowane w świetlicach współfinansowane są z dotacji Gminy Żukowo. Realizatorem jest Caritas Archidiecezji Gdańskiej z koordynatorem Alicją Szostek.

warsztaty mechanik 2

fot. nadesłane: Caritas Archidiecezji Gdańskiej

Marzec poświęcony był pracy mechanika i elektryka. W Baninie dzieci uczyły się m.in. budowania obwodów elektrycznych, a w Skrzeszewie – poznawały budowę komputera.

warsztaty mechanik 4

fot. nadesłane: Caritas Archidiecezji Gdańskiej

Największą atrakcją dla wszystkich były jednak organizowane w marcu wizyty w warsztatach samochodowych, gdzie z bliska mogły przyjrzeć się pracy mechanika. Odwiedziły m..in. warsztaty samochodowe w Glinczu i Łapinie oraz największy chyba w naszej okolicy zakład „AUTO MIRAS” w Pępowie.

warsztaty mechanik 3

fot. nadesłane: Caritas Archidiecezji Gdańskiej

Kierujemy serdecznie podziękowania wszystkim pracownikom za miłe przyjęcie i poświęcony czas.

 

nadesłane: Caritas Archidiecezji Gdańskiej

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.