W gminie Żukowo zebrano ponad 140 tys. zł!

Autor: zukowo.pl/Piotr Lewna

Mieszkańcy gminy Żukowo mają dobre i szczodre serca, tym razem te serca zabiły jeszcze mocniej, bo na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy udało się zebrać w naszej gminie ponad 140 tys. zł!

Za sprawne zorganizowanie przedsięwzięcia odpowiedzialne były sztaby w Żukowie i Baninie. Każdy mógł wybrać formę wsparcia akcji, przelew do e-skarbonki, licytacja ciekawego przedmiotu lub tradycyjnie do puszki wolontariusza.

– Dziękuję Państwu za każdą złotówkę, tak wrzuconą do puszki, jak i przelaną on-line – mówi Burmistrz Wojciech Kankowski. To był inny WOŚP, organizowany w trudniejszych warunkach. Dziękuję wolontariuszom i członkom sztabów w Żukowie i Baninie!

Na chwilę obecną w sztabie w Żukowie zabrano 57 384,95 zł natomiast w Baninie 86 184,54 zł (kwoty ta, mogą jeszcze wzrosnąć)!

 

fot. Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie

Źródło: OKiS Żukowo/zukowo.pl

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.