W centrum Chwaszczyna rozbłysnęła ponownie choinka [zdjęcia 360 stopni]

Sławek Kolka, Tadeusz Reclaf i Krzysztof Wierciński to trzech bohaterów, którzy mimo niesprzyjającej pogody wyprostowali i zakończyli dekorowanie chwaszczńskiej choinki. To wspaniałe i okazałe drzewko otrzymaliśmy dzięki wsparciu leśniczego z Tuchomia pana Jarosława Gadzińskiego.

Jako, iż w tym roku drzewo jest znacznie okazalsze, zabrakło lampek do dekoracji. Z pomocą przyszli przyjaciele Chwaszczyna finansując brakujące oświetlenie – pan Tomasz Szutenberg z hurtowni elektrycznej „Eltom”, radni Jacek Fopke oraz Mirek Nowak.

Swoje wsparcie okazał również pan Kazimierz Kwidzyński z Urzędu Gminy Żukowo przekazując dodatkowe lampki oraz pan Michał Sirocki ze Spółki Komunalnej wspierając nas w montażu świątecznego drzewka.

Inauguracyjne włącznie światełek odbyło się w piątek 9 grudnia na placu przed obeliskiem, gdzie wraz dziećmi, zgromadzonymi mieszkańcami oraz naszymi księżmi wspólnie pomodliliśmy się. Na zakończenie po Mszy Świętej zostały rozdane słodkości przekazane przez pana Burmistrza Wojciecha Kankowskiego.

Serdecznie dziękuję!! Dzięki Wam w Chwaszczynie zrobiło się naprawdę świątecznie.

Sołtys Chwaszczyna Jolanta Wiercińska

 

Fot. Michał Witt

1 DSC07724

1 DSC07724

1 DSC07724

1 DSC07724

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.