UWAGA! Zmiana eksploatatora systemu wodociągowo-kanalizacyjnego

Burmistrz Gminy Żukowo informuje, że od dnia 1 stycznia 2017 r. obowiązki eksploatatora i odpowiedzialność za system wodociągowo – kanalizacyjny na terenie Gminy Żukowo oraz wszystkie obowiązki właścicielskie przejmuje Spółka Komunalna Żukowo Sp. z o.o. z siedzibą w Żukowie.

Wszelkie awarie na systemach wodociągowo – kanalizacyjnych należy zgłaszać z dniem 1 stycznia 2017 r. do nowego eksploatatora tj. Spółka Komunalna Żukowo Sp. z o.o., pod nr tel. 58 681-74-04, e-mail: spolkakomunalna@zukowo.pl

Warunki techniczne dla podłączeń sieci wodociągowo – kanalizacyjnej do sieci komunalnej będzie wydawała Spółka Komunalna Żukowo Sp. z o.o.

Płatności za pobraną wodę i zrzucane ścieki do systemu kanalizacyjnego od dnia 1 stycznia 2017 r. będzie przyjmowała Spółka Komunalna Żukowo Sp. z o.o.

 

Beata Bujnowska-Kowalska
Informacja prasowa
Gmina Żukowo

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.