II Gala Klubu Sportowego Gokken

Za nami II Gala Klubu Sportowego Gokken, która odbyła się 19 grudnia w Hali Widowisko-Sportowej w Szemudzie. Tak samo jak poprzednio omówiliśmy osiągnięcia z mijającego roku startowego 2016, uhonorowaliśmy zawodników w danych kategoriach wiekowych oraz przedstawiliśmy plan na następny rok startowy. Bardzo miło było nam gościć włodarzy gminy Szemud jak i gminy Żukowo.

Wręczyliśmy specjalne podziękowania dla osób wspierających Klub Sportowy Gokken, przy czym gmina Szemud odwdzięczyła się pamiątkową tabliczką.

Oprócz Gali Klubowej, po raz pierwszy została zorganizowana Gala Pomorskiego Związku Karate, gdzie również zostali odznaczeni najlepsi Pomorscy karatecy.

Nasi zawodnicy zostali odznaczeni w następujących kategoriach:
– kategoria dzieci do 11 lat – Zuzanna Potracka,
– młodzicy – Piotr Wangler oraz młodziczka Dominika Szatkowska,
– kadeci – Szymon Wolański oraz kadetka Dominika Groth,
– seniorzy – Filip Wendt i seniorka Sara Elwart.

 

Agata Uwijała / Klub Sportowy Gokken

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.