UWAGA! Kradzież na terenie Chwaszczyna

Dzisiaj w godzinach wieczornych doszło do kradzieży na terenie jednej z posesji w Chwaszczynie. Skradziono saszetkę, w której były m.in. dokumenty i mała kwota pieniężna.

Wszystkich Państwa, którzy znajdą brązową saszetkę z powyższą zawartością, prosi się o natychmiastowe zgłoszenie tego faktu policji.

Bardzo prosimy o zachowanie czujności. Przestrzegamy mieszkańców, aby właściwie zabezpieczali swoje mieszkania. Włamywaczom trzeba niewiele czasu, aby okraść mieszkanie. Jeżeli czyjeś zachowanie budzi Wasz niepokój (np. nieznana wam osoba sprawdza, czy w mieszkaniu są lokatorzy, zagląda do zaparkowanych pojazdów) lub jeśli jesteście świadkami przestępstwa bądź wykroczenia, to zgłoście to na policję.

Pamiętajmy, że złodziej nigdy nie śpi.

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.