Uroczystość Uchwalenia Konstytucji 3 Maja w Żukowie

Burmistrz Gminy Żukowo Wojciech Kankowski oraz Proboszcz Parafii pw. WNMP w Żukowie Krzysztof Sagan serdecznie zapraszają na uroczystości 3 Maja w Żukowie.

Jak co roku, Święto Konstytucji 3 Maja odbędzie się przy udziale władz kościelnych, samorządowych, przedstawicieli kaszubskich organizacji oraz przedstawicieli Rady Miejskiej, sołtysów, przedstawicieli szkół, związków kombatantów, strażaków i wszystkich dla których droga jest historia Polski.

Program uroczystości:
• godz. 11.00 – gromadzenie się pod kościołem p.w. WNMP w Żukowie,
• godz. 11.30 – uroczysta Msza Św. w kościele pod wezwaniem WNMP,
• godz. 12.30 – przemarsz do kościoła św. Jana Chrzciciela,
• godz. 13.00 – rozpoczęcie uroczystości przy kościele św. Jana Chrzciciela oraz składanie kwiatów pod pomnikiem Matki Boskiej Królowej Korony Polskiej,
• godz. 13.30 – zakończenie uroczystości.

Beata Bujnowska-Kowalska
Referat Programów Rozwojowych
Inspektor ds. promocji i kontaktu z mediami
Urząd Gminy w Żukowie

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.