Uhonorowanie Pana Gerarda Barsowskiego z okazji pełnienia 25 lat funkcji sołtysa


{module do-reklamy-intertekst|none}Kilka miesięcy temu Rada Sołecka naszej miejscowości wraz z Ochotniczą Strażą Pożarną wystąpiła z wnioskiem do włodarza gminy Żukowo o uroczyste uhonorowanie Pana Gerarda Barsowskiego z okazji pełnienia przez Niego od 25 lat funkcji sołtysa.

 

Burmistrz poparł inicjatywę uroczystego uhonorowania sołtysa sołectwa Chwaszczyno Pana Gerarda Barsowskiego za jego długoletnią działalność na rzecz mieszkańców Chwaszczyna.Wystąpił z wnioskiem do Wojewody Pomorskiego w sprawie nadania odznaczenia przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.

 

W dniu dzisiejszym sekretarz Gminy Żukowo Pani Brygida Markowska poinformowała Radę Sołecką, że Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej nadał Panu Gerardowi Barsowskiemu odznaczenie – Brązowy Krzyż Zasługi.Uroczyste wręczenie odznaczenia nastąpi 31 stycznia br. podczas sesji Rady Miejskiej w Żukowie.

 

Mirosław Nowak

źródło: www.miroslawnowak.pl

{module dol-artykulu|none}

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.