TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ – KS CHWASZCZYNO CUP – sobota godz. 14.00

 

Już w najbliższą sobotę 07.06.2014 w Chwaszczynie na stadionie TOYOTA ARENA zostanie rozegrany turniej piłki nożnej dla dzieci z rocznika 2005 KS CHWASZCZYNO CUP. W turnieju weźmie udział 8 zespołów z takich klubów jak: Arka Gdynia, KP Sopot, Orły Osowa, Kaszuby Połchowo, Bałtyk Gdynia, KS Chwaszczyno i czekamy na potwierdzenie ostatniej drużyny.

 

W imieniu Zarządu Klubu oraz wszystkich zawodników biorących udział w tym turnieju zapraszamy wszystkich sympatyków piłki nożnej do przybycia na stadion oraz do wsparcia i dopingu dla tych młodych piłkarzy. Mimo że jest to turniej to w tym turnieju nie będzie przegranych gdyż wszyscy otrzymają pamiątkowe puchary i medale. Poniżej na zdjęciach prezentujemy puchary i medale.

 

Ze sportowym pozdrowieniem
Wiceprezes Klubu Sportowego „CHWASZCZYNO”

Janusz Płocki

 

ks-chwaszczyno-cup-puchary

 

ks-chwaszczyno-cup-puchary2

 

ks-chwaszczyno-cup-medale

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.