Turniej najmłodszych zawodników KS Chwaszczyno.

Turniej odbył się w niedzielę 10.02.2013 w Gniewninie, w którym uczestniczyło 10 zespołów. Organizatorem turnieju był GPK STOLEM GNIEWINO.

 

Poziom turnieju był bardzo wysoki. Można było podziwiać naprawdę ładne gole oraz interwencje bramkarskie. Jak zawsze na takich turniejach nie zabrakło dopingu.

Oczywiście najbardziej zagorzali kibice to rodzice samych zawodników. Nasz zespół pomimo iż od niedawna trenuję pod okiem trenera poradził sobie dobrze.

Po bardzo zaciętych meczach zespół KS Chwaszczyno zajął VI miejsce. Na koniec turnieju zawodnicy otrzymali pamiątkowy dyplom oraz puchar.

 

turniej-najmlodszych-ks-chwaszczyno

 

turniej-najmlodszych-ks-chwaszczyno2

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.