Tryumf w Pucharze Polski w KARATE WKF! KS Gokken.

 

23 maja w Warce koło Warszawy odbył się Puchar Polski Karate WKF. W turnieju wzięło udział blisko 540 osób z 45 klubów z całej Polski. Oczywiście nie mogło zabraknąć ekipy Gokken, tym bardziej, że po tak dobrym sezonie oczekiwanie były wygórowane.

 

Jako, że był to jeden z ostatnich turniejów, trenerzy jak i zawodnicy czuli presję wygranej. Dzięki ciężkiej pracy i świetnemu przygotowaniu udało nam się zdobyć miano najlepszego klubu podczas zawodów.

 

Zdobyliśmy łącznie 10 medali złotych, 7 srebrnych i 13 brązowych, a 5 naszych zawodników znalazło się w pierwszej dziesiątce najlepszych karateków. Zuzanna Potracka została ogłoszona najlepsza zawodniczką turnieju, zdobywając 3 złota i 1 brąz.

 

A już 14 czerwca ostatni turniej w sezonie – GOKKEN CUP w Żukowie. Serdecznie zapraszamy!

 

klasyfikacja medalowa klubów
https://www.sportdata.org/karate/ausschreibungen/2087/Medals_Club.pdf

oraz klasyfikacja zawodników
https://www.sportdata.org/karate/ausschreibungen/2087/Medals_Competitors.pdf

 

Agata Uwijała / KS Gokken

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.