Telewizja TVN szuka bohaterów do nowego programu dot. metamorfoz ogrodów

 

Telewizja TVN szuka w naszej okolicy bohaterów do nowego programu dotyczącego metamorfoz ogrodów. Casting do programu właśnie trwa, zdjęcia będą realizowane jeszcze tego lata. Poniżej informacje dotyczące programu.

 

 

„Odlotowy ogród” to dynamiczny program, pełen praktycznych porad, zaskakujących zmian i humoru. Dostarczy nie tylko cennych informacji, ale także rozrywki. Odmieni polskie ogrody i pokaże w jakiej pięknej przestrzeni możemy żyć.

Jeśli Twój ogród jest nudny, nie jesteś z niego zadowolony i na samą myśl o nim chce Ci się płakać, zgłoś się do nas! Dominik Strzelec na pewno zrobi z niego piękny i funkcjonalny azyl, w którym z przyjemnością będziesz spędzać czas. Czekamy na Wasze zgłoszenia!

Wysyłajcie je na adres: odlotowyogrod@tvn.pl

 

Ogrody OD 200 m2!

 

Zgłoszenia powinny zawierać:

– dane kontaktowe osoby zgłaszającej (imię i nazwisko, adres,
województwo, telefon, e-mail)
– zdjęcia osób, które brałyby udział w programie
– kilka zdjęć ogrodu do metamorfozy (wraz z widokiem okolicy wokół
ogrodu oraz domu z przodu i z tyłu)
– opis stanu ogrodu, czemu zgłaszają się Państwo do programu
– wymiary ogrodu i całej działki (mapkę)
– nagranie filmiku, w którym uzasadnilibyście, dlaczego to właśnie do Was powinniśmy przyjechać?

 

O prowadzącym:

 

Dominik Strzelec – ogrodnik z pasją oraz szczęśliwy mąż i ojciec trójki dzieci. Podróżnik lubiący wyzwania. Zapalony snowboardzista i fan piłki nożnej. Według niego rośliny mogą wpływać na nasz nastrój oraz relacje z innymi osobami. W ciekawy sposób przekazuje wiedzę i dzieli się własnymi doświadczeniami na wszystkie tematy dotyczące roślin – począwszy od sadzenia przez aranżację, bieżącą pielęgnację
roślin, aż po automatyczne systemy nawadniające.

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.