Świąteczny Koncert CharytatywnyStowarzyszenie Hospicjum im. Św. Wawrzyńca w Gdyni serdecznie zaprasza na świąteczny koncert gospel dla hospicjum” z udziałem Grace Gospel Choir, który odbędzie się 15 grudnia 2012 roku o godz.19.00 w Kościele oo. Franciszkanów w Gdyni (wzg. Św. Maksymiliana)


Wstęp bezpłatny


Zebrane podczas koncertu datki zostaną w całości przekazane na wyposażenie powstającego pierwszego na Pomorzu stacjonarnego domu hospicyjnego dla dzieci w Gdyni. Naszym marzeniem jest stworzenie nowoczesnej i przyjazdnej placówki dla dzieci i ich rodzin. Pragniemy, aby to miejsce można było nazwać drugim domem, gdyż zwykle jest to ostatni dom dla cierpiących dzieci.


Główny sponsor koncertu : Center Mot CIĄGŁO – Autoryzowany dealer Citroen i Peugeot

Patronat medialny: trojmiasto.pl, Radio Plus, Radio Kaszebe, Rodzina Gospel, TV Gdynia

Serdeczne podziękowania dla Franciszkańskiego Centrum Kultury w Gdyni

Serdecznie zapraszamy i mamy nadzieję, że ten  koncert charytatywny wprowadzi Państwa w wspaniały i pełen radości czas Bożego Narodzenia.

Trójmiejski chór ekumeniczny Grace Gospel Choir rozpoczął swoją działalność we wrześniu 2004 roku.


Chór liczy ponad 50 osób i w swoim dorobku ma blisko 70 koncertów – wielokrotnie brał udział w charytatywnych akcjach na rzecz trójmiejskich hospicjów oraz organizacji pozarządowych, koncertował m.in. na zamku krzyżackim w Malborku, w Teatrze Atelier w Sopocie i w Operze Leśnej w Sopocie. Od 2010 roku członkowie chóru pod egidą stowarzyszenia Gospel Trójmiasto organizują w Sopocie ogólnopolskie Warsztaty Gospel prowadzone przez znakomitych instruktorów z USA i Wielkiej Brytanii. Poprzez koncerty, warsztaty i inne wydarzenia muzyczne propagujące pełną energii i radości muzykę gospel starają się dotrzeć do jak najszerszego grona.


Chór prowadzi Anna Baranowska – absolwentka gdańskiej Akademii Muzycznej, człowiek wielu talentów i charyzmatyczna osobowość.


gospel-hospicjum

Wstęp wolny. Zapraszamy!

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.