Sukces młodych siatkarek z Chwaszczyna.

 

W dniu 5 grudnia 2013 r. w Zespole Publicznego Gimnazjum i Szkoły Podstawowej w Chwaszczynie odbył się III Wojewódzki Mikołajkowy Turniej Mini Siatkówki Dziewcząt o Puchar Dyrektora Szkoły.

 

W turnieju startowały 24 drużyny, które rywalizowały ze sobą w dwóch kategoriach: klasy IV i młodsze – „2”-ki i klasy V-VI – „4”-ki. Oprócz gospodarzy do Chwaszczyna przyjechały zespoły: UKS „Jasieniak” Gdańsk, SP 12 Gdańsk, SP 5 Gdańsk, SP Stężyca.

Łącznie w turnieju brały udział 74 zawodniczki. Bardzo dobrze zaprezentowały się najmłodsze siatkarki z IV klasy sportowej z Chwaszczyna w składzie: Emilia Lipińska i Sandra Lidzbarska, które w kategorii „2” były o krok od finału. Ostatecznie po zaciętej walce wywalczyły 3 miejsce. Trenerowi Robertowi Zochniakowi i dziewczętom gratulujemy!

 

W trakcie zawodów wszyscy uczestnicy otrzymali mikołajkowe pyszności. Po zakończeniu zwycięzcy turnieju zostali nagrodzeni przez dyrektora chwaszczyńskiej szkoły pucharami, medalami oraz pamiątkowymi dyplomami. Wszyscy trenerzy oraz uczestnicy podkreślali bardzo dobrą organizację i wyjątkowy „ciepły, rodzinny klimat” w czasie całych rozgrywek.

 

Wyniki „2”-ki

  1. UKS Jasieniak Gdańsk
  2. SP Stężyca
  3. UKS Wilki Chwaszczyno
  4. SP 5 Gdańsk
  5. SP Stężyca
  6. UKS Jasieniak Gdańsk

 

Wyniki „4”-ki

  1. SP Stężyca
  2. UKS Jasieniak Gdańsk

 

siatkowka-chwaszczyno-1

 

siatkowka-chwaszczyno-2

 

siatkowka-chwaszczyno-3

 

siatkowka-chwaszczyno-5

 

siatkowka-chwaszczyno-6

 

 

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.