Ksawery i jego prezenty. Co pozostawił w Chwaszczynie?

 

Ksawerego nikomu nie trzeba przedstawiać. Orkan zostawił po sobie wiele szkód. Niektórzy się śmiali, że w nocy z 5 na 6 grudnia nie przyjdzie św. Mikołaj, ale Ksawery. Przyszli na pewno oboje.

W piątek niejeden kierowca, czy podróżujący autobusem miał wszystkiego dość. Niektórzy żałowali, że nie zaopatrzyli się w prowiant. Droga do domu przedłużała się do kilku godzin. Masowe opóźnienia, ogromne zatory, zamknięta obwodnica, miejscowe wypadki – to tylko nieliczne skutki dużych opadów śniegu, jezdni pokrytej lodem i ogromnego wiatru.

Warunki atmosferyczne do tej pory nas nie rozpieszczają. Drogi są nie odśnieżone, ale trudno się temu dziwić, bo nawet odśnieżarki i piaskarki grzęzną w śnieżnych wydmach. Do tego synoptycy zapowiadają, że po weekendzie przyjdą roztopy…
Pewnie wielu z Was widziało, jak anomalia pogodowe dały w kość kierowcom. Oto kilka zdjęć i film z piątkowego późnego wieczoru

(22:30):

{gallery}2013/2013-12/ksawery{/gallery}

 

Ten korek na DK20 rozładował się dopiero przed północą. Macie jakieś materiały z terenu Chwaszczyna, czy Tuchomia, przedstawiające podobne sytuacje? Przesyłajcie je na adres redakcji, a je opublikujemy.

 


 

 Poniżej ulica Sambora I wczoraj o 22.00 i jej okolice:

 

Na zdjęciu powinno być widać drogę – niestetety jest gdzieś pod śniegiem…

zaspy-Chwaszczyno--kawle-ksawery

 

 Chwaszczyno, okolice ulicy Sambora I – 2013-12-06 ok. godz. 22.00:

 

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.