STUDNIÓWKA SZLACHETNEJ PACZKI – 4 września 2014r.

Zapraszamy serdecznie na wydarzenie – STUDNIÓWKA SZLACHETNEJ PACZKI, która odbędzie się w dniu 4 września br., o godzinie 15.00, na Skwerze Kościuszki w Gdyni (na wysokości centrum Gemini).

 

 

Szlachetna Paczka jest akcją charytatywną o charakterze ogólnopolskim, która ma na celu pomoc rodzinom żyjącym w niezawinionej biedzie, osobom starszym, samotnym, niepełnosprawnym, rodzinom wielodzietnym.

 

To już czternasta edycja akcji. W 2013 r. Paczka dotarła do 17.684 rodzin w potrzebie, czyli około 70.000 osób. Paczki robiło prawie 530.500 darczyńców, a średnio pomoc dla jednej rodziny przygotowywało 30 osób. Łączna wartość przekazanej pomocy wyniosła 33.123.005 zł, a średnia wartość paczki dla jednej rodziny 1.873 zł.

 

W tym roku organizatorzy chcą osiągnąć jeszcze lepszy wynik, ale nie będzie to możliwe bez pomocy wolontariuszy, których pragną pozyskać m. in. poprzez promocję naszej akcji na STUDNIÓWCE.

 

STUDNIÓWKA jest to wydarzenie organizowane na 100 dni przed wielkim finałem SZLACHETNEJ PACZKI, podczas którego, zgodnie z tradycją, odtańczymy poloneza i rozpoczniemy rekrutację osób – chcących zostać SuperW, tj. wolontariuszem Paczki.

 

W zeszłym roku temat SZLACHETNEJ PACZKI był poruszany również na naszym portalu ( http://www.chwaszczyno.pl/wiadomosci-wszystkie/aktualnosci/1256-szlachetna-paczka-od-ks-chwaszczyno-i-przyjaciol-2013.html ).

 

 

Więcej na stronach: www.szlachetnapaczka.pl i www.superw.pl

 

 

 szlachetna-paczka-studniowka

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.