Strona KS.Chwaszczyno.pl po liftingu i z nowym redaktorem.

 

W ostatnich dniach została odświeżona oficjalna strona naszego klubu piłkarskiego www.KS.Chwaszczyno.pl . Po za drobnymi zmianami w wyglądzie, przebudowana została struktura menu i sposób wyświetlania artykułów. Jednak najważniejszą zmianą jest, to że od teraz będą pojawiać się regularnie relację z meczów, dokładne statystyki, czy komentarze trenerów, za które odpowiadać będzie Maciej Tomaszewski – nowy redaktor oficjalnej strony KS Chwaszczyno.

 

Zapraszamy do regularnego odwiedzania strony KS Chwaszczyno, jak też do kibicowania klubowi na boisku.  Na stronie jest już relacja z ostatniego meczu KS Chwaszczyno z GKS Przodkowo, pomeczowe komentarze oraz aktualne statystyki:

ks-chwaszczyno-pl3

 

Można też znaleźć m.in szczegółową tabelę III Ligi oraz kto strzelił najwięcej bramek w naszej drużynie.

 ks-chwaszczyno-pl1 ks-chwaszczyno-pl2

 

 www.KS.Chwaszczyno.pl

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.