STAROGARDZKO CHWASZCZYŃSKA LIGA MINISIATKÓWKI DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

Ponad 350 dzieci z blisko 25 klubów siatkarskich z 3 województw, brało udział w 4 turniejach SLD, która od listopada do lutego odbywała się w Starogardzie Gd. i Chwaszczynie. W największym turnieju tego typu na Pomorzu, rozegrano ponad 1000 meczów minisiatkówki.

Rywalizacja zarówno w „2”, „3” jak i „4” dziewcząt i chłopców stała na bardzo wysokim poziomie. SLD była bardzo dobrą formą przygotowania się do rozpoczynających się w woj. pomorskim eliminacji KINDER+ SPORT 2016. Nad całością czuwał Siatkarski Ośrodek Szkolny PG 2 Starogard Gd., którego uczniowie spędzili godziny przy sędziowaniu spotkań, a uczniowie Akademii SOS byli wyróżniającymi się zawodnikami w rozgrywkach chłopców.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

„2” DZIEWCZĄT:
1.UKS JASIENIAK I GDAŃSK
2.GEDANIA I GDAŃSK
3.GEDANIA II GDAŃSK

„2” CHŁOPCÓW:
1.ATAK I ELBLĄG
2.LOTOS I GDAŃSK
3.SAPS IGLOTEX IV STAROGARD GDAŃSKI

„3” DZIEWCZĘTA
1. GEDANIA I GDAŃSK
2. KAEMKA I STAROGARD GD.
3. GEDANIA II GDAŃSK

„3” CHŁOPCY
1.UKS SET I STAROGARD GD.
2.SUCHANIK GDAŃSK
3.LOTOS I GDAŃSK

„4” DZIEWCZĄT:
1. MTS KWIDZYN I
2. KAEMKA I STAROGARD GDAŃKI
3. GEDANIA I GDAŃSK

„4” CHŁOPCÓW:
1. UKS JASIENIAK I GDAŃSK
2. SAPS IGLOTEX I STAROGARD GDAŃSKI
3. SPS I LĘBORK

Organizatorzy – UKS Wilki Chwaszczczyno, KaEmKa Starogard Gd., SOS PG 2 Starogard Gd. serdecznie dziękują partnerom turnieju – firmie Iglotex, Stahlberg, Star-Wik, Neumann Okna, a także klubom Atom Trefl Sopot i Lotos Trefl Gdańsk i Fundacji Polska Siatkówka.

Serdeczne podziękowania należą się również Annie Werblińskiej, Agacie Durajczyk i Wojtkowi Grzybowi, którzy ufundowali koszulki dla wyróżniających się zawodników.
Mvp Siatkarskiej Ligi Dzieci wśród chłopców został MARCIN KRÓL (UKS JASIENIAK GDAŃSK)
MVP Siatkarskiej Ligi Dzieci wśród dziewcząt została MARTYNA LESZCZYŃSKA (MTS KWIDZYN)

Szczegóły turnieju pod linkiem wydarzenia:
https://www.facebook.com/events/1713104085570883/1714657588748866/

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.