Sprawca środowego wypadku w Tuchomiu powiesił się w lesie?

 Aktualizacja: Prokuratura potwierdziła: to sprawca popełnił samobójstwo

 

W wypadku, do którego doszło w środę wieczorem w Tuchomiu, zginął 55-letni kierowca fiata punto. Sprawca wypadku, który wymusił na nim pierwszeństwo, prawdopodobnie popełnił w czwartek samobójstwo.

 

Aktualizacja: Kartuska prokuratura ustaliła tożsamość mężczyzny, którego ciało znaleziono 1 sierpnia br. w lesie w okolicy Babiego Dołu. Odebrał sobie życie poprzez powieszenie.

Śledczy potwierdzili nieoficjalne informacje, że życie odebrał sobie 25-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego. Ten sam, który dzień wcześniej brał udział w tragicznym wypadku w Tuchomiu.

 

 

 


 

 

 

W środę ok. godz. 22 kierujący fiatem 55-letni gdańszczanin, chcąc uniknąć zderzenia z volkswagenem, który wymusił na nim pierwszeństwo, gwałtownie skręcił na przeciwległy pas ruchu, stracił panowanie nad kierownicą, uderzył w barierki ochronne i wpadł do rowu melioracyjnego. Zginął na miejscu, a sprawca wyszedł z wypadku bez szwanku. Był trzeźwy.

 

Ze wstępnych ustaleń policji wynikało, że kierujący volkswagenem 25-latek wjeżdżał z drogi podporządkowanej na krajową 20-tkę i nie ustąpił pierwszeństwa prawidłowo jadącemu od strony Gdyni gdańszczaninowi.

 

Z kolei dzisiaj po południu w lesie na granicy Babiego Dołu i Skrzeszewa (gm. Żukowo) odnaleziono zwłoki wiszące na drzewie. Według nieoficjalnych informacji – to sprawca wczorajszego wypadku w Tuchomiu.

 

Okoliczności obu zdarzeń zbada prokuratura.

 

 

oprac. trojmiasto.gazeta.pl, fot. OSP Chwaszczyno

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.