Śmiertelna ofiara wypadku w Tuchomiu

{module do-reklamy-intertekst|none}

 

Wczoraj (31.07.2013r.) przed 22.00 w Tuchomiu (droga krajowa nr 20) doszło do zderzenia vw golfa z fiatem punto. Wstępne ustalenia wskazują na to, że wyjeżdżający z drogi podporządkowanej vw golf, kierowany przez 25-latka najprawdopodobniej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i uderzył w jadącego od strony Żukowa w kierunku Chwaszczyna fiata punto.

Fiat wypadł z drogi i wpadł do rowu.

Po przybyciu na miejsce druhowie z OSP Chwaszczyno przystąpili do działań badając poszkodowanego, który nie wykazywał funkcji życiowych. Strażacy rozpoczęli natychmiast akcję uwalniania poszkodowanego za pomocą sprzętu hydraulicznego. Po zrobieniu dostępu do poszkodowanego lekarz przeprowadził badanie i stwierdził zgon 55- letniego kierowcy fiata punto.

Policja ustala szczegółowe okoliczności zdarzenia. Kierowca vw golfa był trzeźwy.

 

W akcji na miejscu udział wzięli:

-OSP Chwaszczyno

-dwa zastępy PSP Kartuzy

-dwa radiowozy Policji

-Pomoce drogowe

-Technik policyjny

-Lekarz sądowy

-Prokurator

 

Fot. OSP Chwaszczyno:

 wypadek-tuchom1

 

wypadek-tuchom2

 

wypadek-tuchom3

 

wypadek-tuchom4

 

wypadek-tuchom6

 

wypadek-tuchom7

 

wypadek-tuchom8

 

wypadek-tuchom9

 

{module dol-artykulu|none}

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.