Spotkanie z przedstawicielem inwestora DK-218

{module do-reklamy-intertekst|none}

Zgodnie z zapowiedzią w dniu dzisiejszym (27 marca 2012r.) doszło do spotkania przedstawiciela inwestora modernizowanej drogi wojewódzkiej DK-218 z Radą sołecką sołectwa w Chwaszczynie. Było to krótkie 30 minutowe spotkanie na którym przedstawiciel inwestora nie podał dokładnego harmonogramu prac.

Natomiast zapowiedział, że od 28 lub 29 marca 2012 roku / z większym prawdopodobieństwem 29.03/ rozpocznie się układanie warstwy wyrównawczej od ronda w Chwaszczynie w kierunku Karczemek. Ruch odbywać się będzie w systemie wahadłowym.


Członkowie Rady Sołeckiej wnioskowali o to by kierowanie ruchem odbywało się przez dwóch uprawnionych do tego pracowników za pomocą tradycyjnych „lizaków”, tak aby kierujący ruchem samodzielnie podejmowali decyzję o rozładowywaniu korków. Wniosek zostanie przekazany wykonawcy przez przedstawiciela inwestora.


Planowany termin zakończenia głównych prac na odcinku rondo w Chwaszczynie do ronda w Karczemakach to koniec czerwca 2012 roku.


nadesłał:

Mirosław Nowak – sekretarz Rady Sołeckiej sołectwa w Chwaszczynie


dk218-chwaszczyno-spotkanie-z-przedstawicielem-inwestora1

dk218-chwaszczyno-spotkanie-z-przedstawicielem-inwestora2

dk218-chwaszczyno-spotkanie-z-przedstawicielem-inwestora3

dk218-chwaszczyno-spotkanie-z-przedstawicielem-inwestora4

dk218-chwaszczyno-spotkanie-z-przedstawicielem-inwestora5

{module dol-artykulu|none}

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.