Spotkanie z Metalpolem. Co ze śmieciami w Chwaszczynie?

 

Wczoraj (1.08.2013r.) w Urzędzie Gminy Żukowo odbyło się spotkanie z przedstawicielami firmy METALPOL, która odbiera odpady komunalne z północnej części Gminy Żukowo. Spotkanie zostało zorganizowane z inicjatywy Burmistrza w reakcji na liczne skargi mieszkańców Chwaszczyna dotyczących nieprawidłowości w odbiorze odpadów komunalnych jak i braku dostarczenia worków i pojemników do mieszkańców.

 

Burmistrz nakazał firmie jak najszybsze zaopatrzenie nieruchomości w worki lub pojemniki oraz ustalenie wraz z sołtysem Chwaszczyna dogodnego dla mieszkańców terminu i miejsca w którym mieszkańcy będą mogli zakupić worki lub wynająć pojemniki od firmy METALPOL.

 

Po konsultacjach z Sołtysem ustalono, że dnia 08 sierpnia 2013 r. w godzinach 14.00-19.00 w remizie OSP Chwaszczyno mieszkańcy będą mogli zakupić worki na odpady komunalne.

 

W związku z awarią centrali telefonicznej Właściciel firmy METALPOL przekazał również dodatkowy numer telefonu kontaktowego do biura firmy 509070104 oraz do kierowcy który obsługuje teren Chwaszczyna 509070106.

 

Z informacji uzyskanych w Gminie Żukowo dowiedzieliśmy się, że zalegające od tygodnia szkło powinno zostać dziś wywiezione.

 

Oprac. Michał Witt

źródło Gmina Żukowo

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.