Spotkanie w sprawie kolejnej edycja Programu wspólnego utwardzania dróg gminnych płytami YOMB – poniedziałek 17.02 godz. 19.30

Autor: Jolanta Wiercińska, Jacek Fopke

W związku z ogłoszoną przez Burmistrza Gminy Żukowo kolejną edycją „Programu wspólnego utwardzania dróg gminnych płytami YOMB na terenie Gminy Żukowo”, chcąc przybliżyć aktualne warunki przystąpienia do programu a także wyjaśnić ewentualne wątpliwości, zapraszamy w poniedziałek 17 lutego o godz. 19.30 wszystkie osoby zainteresowane na spotkanie informacyjne do Strefy Kultury przy ul. Żeromskiego 9 w Chwaszczynie.
Program zakłada dobrowolną współpracę zainteresowanych Uczestników z Gminą Żukowo we wspólnym utwardzaniu nawierzchni dróg gminnych płytami yomb.
Poniżej link do regulaminu programu wspólnego utwardzania dróg gminnych wraz z załącznikami:

https://www.zukowo.pl/Rusza_kolejna_edycja_Programu_wspolnego_utwardzania_drog_gminnych_plytami_YOMB,10,5845

Źródło: nadesłane

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.