Spotkanie opłatkowe Koła Gospodyń Wiejskich Chwaszczyno


{module do-reklamy-intertekst|none}

W dniu 14 grudnia 2012 r.w restauracji „Wanoga” odbyło się spotkanie opłatkowe Koła Gospodyń Wiejskich z Chwaszczyna wraz z zaproszonymi gośćmi.


Pani Barbara Myszk-Herrmann – przewodnicząca KGW pełniła rolę gospodarza spotkania, natomiast słowo Boże wygłosił ksiądz proboszcz chwaszczyńskiej parafii Piotr Gruba. Na spotkaniu byli również Sołtys wraz z przedstawicielami Rady Sołeckiej Chwaszczyna.


Serdecznie zapraszamy do obejrzenia zdjęć ze spotkania na nowej stronie Koła Gospodyń Wiejskich jak również do zapoznania się z przepisami kulinarnymi, które moga przydać się podczas przygotowywania zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.


Strona internetowa Koła Gospodyń Wiejskich: www.kgw.chwaszczyno.pl{module dol-artykulu|none}

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.