Spotkanie dotyczące programu utwardzania dróg gminnych płytami YOMB na rok 2018

Spotkanie informacyjne dotyczące nowych zasad utwardzania dróg gminnych płytami YOMB odbędzie się we wtorek 16 stycznia o godz. 19:00 w nowym obiekcie Strefy Kultury przy ul. Żeromskiego 9.

Jeśli są Państwowo zainteresowany trwałym poprawieniem stanu drogi dojazdowej do swojej posesji nie może Was zabraknąć na spotkaniu.

W 2017 roku dzięki zaangażowaniu mieszkańców, firm, sołectwa oraz środków budżetu gminy Żukowo zostało utwardzonych 17 odcinków ulic gminnych w Chwaszczynie, w tym 6 ulic całkowicie wyłożono płytami, tj. ul. Abrahama, Akacjowa, Bursztynowa, Kawelska, Świętobora, Świerkowa. Łącznie ułożono ponad 11 000 płyt.

Jolanta Wiercińska
Sołtys sołectwa Chwaszczyno

Więcej o programie utwardzania dróg gminnych płytami YOMB pisaliśmy w artykule: ZASADY WSPÓLNEGO UTWARDZANIA DRÓG GMINNYCH PŁYTAMI YOMB NA TERENIE GMINY ŻUKOWO W 2018 R.

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.