Sportowy weekend klubu GOKKEN

W weekend 22-23 października klub sportowy Gokken uczestniczył w dwóch imprezach sportowych.

W sobotę nasi najmłodsi zawodnicy sprawdzali swoje umiejętności na Otwartych Zawodach Karate w Bolszewie, w których udział wzięło 300 zawodników z 11 klubów z północnej Polski. Gokken dzięki zdobyciu aż 15 złotych, 10 srebrnych i 12 brązowych sklasyfikował się na 1 miejscu ze wszystkich klubów. Najlepsza zawodniczką z Gokkenu okazała się Zuzanna Potracka, zajmując 11 miejsce spośród wszystkich uczestników.

W niedzielę odbył się kolejny turniej „Gokkenik” , w którym 160 młodych karateków stawiało swoje pierwsze sportowe kroki. Uczyli się przepisów, obycia na macie oraz sprawdzali swoje umiejętności z dziećmi z różnych sekcji. Każdy uczestnik otrzymał pamiątkową koszulkę.

Dzięki takim zawodom pierwszego kroku pokazujemy dzieciom, jak wielką można czerpać radość z zawodów karate. Mamy nadzieję, że na kolejnym turnieju „Gokkenik” dopisze nam jeszcze większa frekwencja.

 

fot. tytułowa: na zdjęciu złota oraz brązowa drużynówka Gokkenu
– złota w składzie: Izabela Piotrkowska, Aleksandra Górska oraz Amelia Skurat
– brązowa w składzie: Dominika Szatkowska, Julia Bladowska oraz Sandra Lieske

 

Agata Uwijała / KS Gokken

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.