Sierakowice. Mistrzostwa Pomorza – XII Masters Kaszëbë 2016

23 października w Sierakowicach odbędzie się turniej sportowy o Mistrzostwo Pomorza. Wyniki turnieju Mistrzostw Pomorza zaliczają się do rankingu Masters Kaszëbë 2016.

Turniej będzie rozgrywany wg obowiązujących przepisów gry – Baszka Méster Sport, w 3 kategoriach: indywidualnej, drużynowej oraz par. W turnieju zostaną rozegrane 4 rundy po 40 rozdań. Wszyscy zawodnicy będą rywalizować o 40 pucharów oraz nagród rzeczowych – nagroda główna w kategorii open – telewizor. Dla uczestników turnieju przygotowano pamiątkowy button.

Turniej Mistrzostwa Pomorza zostanie rozegrany w Sierakowicach w Szkole Podstawowej im. Floriana Ceynowy, ul. Kubusia Puchatka 7. Drużyny do turnieju – czteroosobowe należy zgłaszać w dniu imprezy: 23 października 2016 r., zapisy o godz. 12:00 – 12:50. Turniej sportowy o godz. 13:10.

Na turniej sportowy o Mistrzostwo Pomorza w karcianą Baśkę, zaprasza Tadeusz Kobiela – Wójt Gminy Sierakowice.

Organizator:
Gmina Sierakowice
Federacja Kaszëbë – Baszka – Lës

 

sierakowice 23 10 16 new

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.