Rusza rejestracja do III Edycji Ligi Siatkarskiej w Bojanie

Kierownik Gminnej Hali Widowiskowo-Sportowej w Bojanie Pan Jan Hallmann w imieniu całej Gminy Szemud zaprasza do wspólnej rywalizacji w grze w piłkę siatkową. W tym roku rozpocznie się już III edycja zawodów dla amatorskich drużyn.

Rozgrywki odbywać się będą na hali widowiskowo-sportowej w Bojanie przy ulicy Wybickiego 38. Zgłoszenia należy kierować pod adresem mailowym: j.hallmann@szemud.pl.

Poprzednie edycje pokazały, że można w sportowy sposób wziąć udział w interesujących i emocjonujących zawodach – mówi Jan Hallmann – Zapraszam do wspólnej zabawy. Czekam na zgłoszenia – dodaje.

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.