Rozpoczęcie budowy placu zabaw przy ul. Polnej – sobota 24 września godz. 10:00

 

Komitet Mieszkańców ul. Rewerenda i Polna w Chwaszczynie bardzo serdecznie zaprasza wszystkie dzieci wraz z rodzicami lub dziadkami na oficjalne „WYKOPANIE KAMIENIA POLNEGO” w miejscu budowy (skrzyżowanie ul Polnej i Dąbrówki), które odbędzie się w sobotę 24 września o godz. 10:00. 

Prosimy o wyposażenie dzieci/młodzieży w łopaty lub łopatki, gdyż tego aktu dokonają właśnie oni. Ograniczeń wiekowych nie ustalamy!  Następnie przystąpimy do prac ziemnych mechanicznych niezbędnych do realizacji I ETAPU BUDOWY.

Cała inicjatywa realizowana jest w ramach szerokiego partnerstwa Mieszkańców, Przedsiębiorców, Sołectwa Chwaszczyno i Gminy Żukowo. Wszystkim bardzo serdecznie dziękujemy za zaangażowanie!

Komitet Mieszkańców

 

 

Plac zabaw 1

 

źródło: www.rada.chwaszczyno.pl

 

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.