Rodzinny Turniej Piłki Nożnej

 

 

Wielkimi krokami zbliża się kolejna sportowa impreza. Już 31 lipca odbędzie się już dziewiętnasta edycja Rodzinnego Turnieju Piłki Nożnej. Lokalizacja zostanie podana w najbliższym czasie. W turnieju udział biorą drużyny pięcioosobowe, składające się z osób o tym samym nazwisku. System rozgrywek uzależniony jest od ilości zgłoszonych drużyn.

 

 

Turniej z roku na rok przyciąga coraz więcej sympatyków takiej wspólnej, rodzinnej, a przy tym, sportowej zabawy.

 

Wszyscy, którzy chcieliby wziąć udział w turnieju powinni wypełnić załączone zgłoszenie i przesłać je mailem na adres: sport@zukowo.pl lub kulturafizyczna@zukowo.pl albo złożyć je osobiście w siedzibie Gminnego Ośrodka Kultury w Żukowie, ul. Gdańska 48, pok. 17.

 

Zgłoszenia przyjmowane są do 26 lipca (wtorek) godz. 16.00, natomiast losowanie odbędzie się 27 lipca, po którym to grafik i szczegółowe informacje będą dostępne na stronie www.sport.zukowo.pl.

 

Informacji dot. turnieju można uzyskać pod nr tel. 58 685 83 88 lub mailowo sport@zukowo.pl / kulturafizyczna@zukowo.pl

 

Druk zgłoszenia do pobrania.

Justyna Lubocka

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.