Relacja ze spotkania kandydata na burmistrza Piotra Fikusa oraz kandydatów na radnych w Chwaszczynie

 

 

W dniu 13 listopada w ZSPiPG odbyło się spotkanie z kandydatem na burmistrza Piotrem Fikusem oraz kandydatami na radnych Heleną Jankowską oraz autorem artykułu Wojciechem Albeckim. Grupa kilkudziesięciu mieszkańców wysłuchała wystąpienia kandydata na burmistrza oraz kandydatów na radnych. Po wysłuchaniu prezentacji mieszkańcy zadawali pytania do Piotra Fikusa.

 

Wśród najważniejszych pytań skierowanych do Piotra Fikusa można wymienić: dlaczego nie została zorganizowana debata kandydatów na burmistrza w Chwaszczynie? Pytano również o kwestię związane z zanieczyszczeniem jeziora Tuchomskiego – jakie pomysły na zaprzestanie jego dalszej degradacji ma kandydat?

 

Pytano również kto wybrał takiego burmistrza (Jerzego Żurawicza – przyp. red.), który zamyka mieszkańcom Kaszubską Drogę w Chwaszczynie.

Jeden z mieszkańców Czarnych Błot pytał również dlaczego główne ulice nie są utwardzone i oświetlone (Sobiesława I – przyp. red.).

 

Wojciech Albecki

 

{gallery}2014/2014-11/spotkanie-z-kandydatem{/gallery}

 

{module Autor-Wojciech-Albecki|none}

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.