Relacja z otwarcia „Siłowni pod chmurką” [foto i wideo]

 

 

W piątek (4 kwietnia 2014r.) o godzinie 13.00 odbyło się uroczyste otwarcie parku rekreacyjnego w centrum Chwaszczyna, potocznie nazywanego „siłownią pod chmurką.

 

W uroczystości udział wzięli przedstawiciele władz gminy Żukowo z burmistrzem Jerzym Żurawiczem, rada sołecka Chwaszczyna wraz z sołtysem Gerardem Barsowskim, proboszcz chwaszczyńskiej parafii Piotr Gruba, który poświęcił park, radny powiatowy Piotr Fikus, przedstawiciele przedsiębiorców, grono pedagogiczne wraz dyrektorem szkoły Robertem Zochniakiem oraz dzieci, które przedstawiły swój program artystyczny.

 

Park powstał w ramach Programu Odnowy Wsi, dzięki dofinansowaniu z Unii Europejskiej i kosztował ponad 190 tys. zł

 

Wspólnego przecięcia wstęgi dokonały dzieci z chwaszczyńskiej szkoły wraz z burmistrzem gminy Żukowo, przewodniczącym Rady Miejskiej w Żukowie oraz sołtysem Chwaszczyna.

 

Następnie został zaprezentowany sprzęt do ćwiczeń, a dzieci i młodzież przedstawiły swój program artystyczny. Niestety godzina 13.00 w piątek, była dosyć niefortunna jak na otwarcie parku rekreacyjnego, ponieważ dla większości pracujących mieszkańców Chwaszczyna było trudno przybyć w godzinach pracy, w przeciwieństwie do władz gminy, którym było wygodnie w tak szerokim gronie przyjechać na świeże powietrze zamiast siedzieć za biurkami w magistracie.

{gallery}2014/2014-04/silownia{/gallery}

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.