Relacja z obchodów 5-cio lecia chóru Strzelenka z Tuchomia

 

 

W minioną niedzielę, 19 stycznia 2014r. chór Strzelenka z Tuchomia obchodził jubileusz pięciolecia. Z tej okazji odprawiona została msza św., którą uświetnił występ chóru. Po niej można było wysłuchać koncertu kolęd po polsku i kaszubsku.

 

W obchodach pięciolecia chóru, których dalsza część odbyła się w Tuchomku w Oleńce wzięli udział księża z naszej parafii, przedstawiciele władz samorządowych oraz członkowie Rady Chórów Kaszubskich. Nie zabrakło również pań z zespołu Kaszubki z Chwaszczyna oraz przedstawicieli ZKP oddział w Chwaszczynie.

 

Podczas uroczystości nie zapomniano o urodzinowym torcie, a pięcioletni już chór dał dla zgromadzonych gości specjalny występ.

 

Wojtek Albecki

 

Materiał wideo z pięciolecia chóru:

Nagrywała: Agnieszka Klawikowska:

 

 

fot. Wojciech Albecki: {gallery}2014/2014-01/strzelenka{/gallery}


 

fot. Paweł Klawikowski: {gallery}2014/2014-01/strzelenka-karol{/gallery}

 

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.