Warsztaty haftu kaszubskiego w Chwaszczynie.

 

O G Ł O S Z E N I E

Koło Gospodyń Wiejskich zaprasza wszystkie panie i panów, którzy posiadają umiejętności manualne lub chcą je nabyć oraz osoby dysponujące wolnym czasem i młodzież, która pragnęłaby kontynuować i podtrzymać tradycję haftu w dalszych pokoleniach, na zajęcia praktyczne kółka hafciarskiego z m.in. techniki haftu kaszubskiego.

 

Zajęcia odbywają się w bardzo przyjaznej atmosferze, w świeżo wymalowanej sali strażnicy OSP (Żeromskiego 7) w Chwaszczynie w grupie liczącej 15 do 21 osób. Od stycznia 2014 r. panie spotykają się na warsztatach haftu kaszubskiego, w każdy poniedziałek w godzinach 16:00 – 20:00. W okresie letnim VI, VII, VIII warsztaty odbywają się w co drugi poniedziałek.

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.