Relacja z Dnia Dziecka w Żukowie

 

 

Wczorajszy Dzień Dziecka zorganizowany w Parku „Nad Jeziorkiem” w Żukowie niewątpliwie cieszył się sporym zainteresowaniem nie tylko wśród najmłodszych, ale również ich rodziców. Już od pierwszych chwil imprezy proponowane atrakcje przyciągnęły uwagę dzieci.

 

Dużą popularnością pośród milusińskich cieszyły się dmuchana zjeżdżalnia, tor przeszkód i boisko do gry w piłkę nożną. Dzięki Fundacji Pomorskie Centrum Pomocy Alkoholikom i ich Rodzinom całe rodziny miały okazję przejechać się wojskowym jeepem. W jednym z namiotów Dom Medyczny Żukowo – Nadmorskie Centrum Medyczne w Gdańsku proponowali bezpłatne badania spirometryczne, pomiar ciśnienia tętniczego oraz uczyli mamy samobadania piersi. Instruktorzy VITAL GYM zaprosili chętnych na lekcję ZUMBY. W trakcie całej imprezy odbyło się mnóstwo konkursów promujących zdrowy tryb życia i zdrowe nawyki.

 

Niewątpliwym powodzeniem cieszyły się I Wielkie Rodzinne Mistrzostwa AUTO MIRAS. Do udziału w nich zgłosiło się kilkadziesiąt dwuosobowych zespołów, które mierzyły się w czterech konkurencjach „fotelik” , „opona”, „rysunek” oraz „slalom”. Najlepszą drużyną okazał się team Volkswagen – Tomasz i Bartek Dulas. To właśnie oni wygrali tablet i będą mieli okazję wypożyczyć Porsche Cayenne na weekend. Kolejne miejsca zajęli Waldemar i Piotruś Dampc oraz Piotr i Mikołaj Ziajka.

 

Organizatorem imprezy był Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie, Gminny Klub Sportowy Żukowo oraz Gmina Żukowo. Wsparcie finansowe i rzeczowe udzielił Powiat Kartuski, Fundacja Pomorskie Centrum Pomocy Alkoholikom i ich Rodzinom, Dom Medyczny Żukowo – Nadmorskie Centrum Medyczne w Gdańsku, Auto Miras, Marcopol, Alexander, Marba-Sport, Berendsen.

 

OKiS Żukowo

 

dzien-dziecka-zukowo-1

 

dzien-dziecka-zukowo-2

 

dzien-dziecka-zukowo-3

 

dzien-dziecka-zukowo-4

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.