RECITAL FINAŁOWY WARSZTATÓW Z NATALIĄ LUBRANO W CH OSOWA

15 października na scenie w Centrum Handlowym Osowa zaprezentuje się 15 wokalistów, którzy brali udział w warsztatach wokalnych szkoły Empire z piosenkarką Natalią Lubrano. Występ rozpocznie się w niedzielę o godzinie 17:00.

Wydarzenie jest zwieńczeniem trzydniowych zajęć ze śpiewu, które organizowała gdańska szkoła muzyczna Empire Music School w dniach od 13 do 15 października. Główną prowadzącą warsztatów była Natalia Lubrano – polska wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, finalistka takich programów jak Must Be The Music czy Voice Of Poland. Artystka znana jest z wieloletniej współpracy z zespołem Miloopa; miała okazję występować również z Andrzejem Smolikiem, Renatą Przemyk, Marią Peszek czy Pauliną Przybysz. Jej autorska płyta „R.e.s.p.e.c.t.” została wydana w 2012 roku przez wytwórnię Kayax. Obecnie wokalistka pracuje nad kolejnym albumem.

W szkoleniu młodych piosenkarek i piosenkarzy uczestniczyli również : Arleta Rusiecka- dyrektorka szkoły, Elżbieta Konkol oraz Adam Ćwiek – nauczyciele ze szkoły muzycznej Empire Music School. Efekty ich pracy zostaną zaprezentowane podczas recitalu finałowego w CH Osowa. Piętnastu wokalistów przy akompaniamencie fortepianu zaśpiewa utwory w jazzowo-bluesowo-soulowym klimacie. Przewidziano występy indywidualne, jak i zespołowe. Do występujących dołączy także sama Natalia Lubrano.

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 17:00 i potrwa około półtorej godziny. Wstęp jest bezpłatny. Scena będzie zlokalizowana w pobliżu sklepu H&M.

Partnerem wydarzenia jest firma odzieżowa Patrizia Aryton, która ubierze wokalistkę oraz perfumeria Sephora, która zadba o makijaż piosenkarki.

Serdecznie zapraszamy na ten wyjątkowy występ. Będzie to doskonała okazja do spędzenia niedzielnego wieczoru przy muzyce na żywo oraz do spotkania wyjątkowej artystki, Natalii Lubrano” – zachęca do wzięcia udziału w wydarzeniu Aleksandra Słowińska, Dyrektorka Centrum Handlowego Osowa.

 

materiały ch osowa 3 wokalne2

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.