DARMOWE PORADY SPECJALISTÓW W CH OSOWA

 

W najbliższy weekend w Centrum Handlowym Osowa będzie można zasięgnąć porad ekspertów żywieniowych oraz zdobyć zdrową dietę na cały miesiąc.

Weekend 14-15 października upłynie pod hasłem „Moda Na Dietę Fit”. W Centrum Handlowym pojawią się dietetycy, którzy przeprowadzą konsultacje żywieniowe oraz udzielą porad z zakresu zdrowego stylu życia. Specjaliści doradzą, co wyeliminować ze swojej diety, a co w nią włączy, aby poprawić swoje samopoczucie i zadbać o zdrowie. Konsultacje są zupełnie bezpłatne. Każda chętna osoba będzie mogła również wykonać darmową analizę składu ciała i wynik badania omówić z dietetykiem. Badanie na profesjonalnym analizatorze pozwoli m.in. na precyzyjne określenie masy mięśniowej oraz tkanki tłuszczowej, zawartości wody w organizmie oraz obliczenie BMI – wskaźnika masy ciała, mającego duże znaczenie w ocenie otyłości czy niedowagi.

Mamy nadzieję, że „Moda Na Dietę Fit” będzie doskonałą okazją do pozytywnej zmiany stylu życia u niejednej osoby, która skorzysta z darmowych porad. Warto wykorzystać każdą okazję, by zadbać o swoje zdrowie. Serdecznie zapraszamy” – zachęca do odwiedzin Centrum Aleksandra Słowińska, Dyrektorka Centrum Handlowego Osowa.

Dodatkowo 14 i 15 października odbywać się będzie akcja, w której wygrać można zdrową dietę pudełkową na cały miesiąc. Wystarczy w tych dniach dokonać zakupu na kwotę min. 50 złotych widniejącą na na jednym lub maksymalnie dwóch paragonach z różnych sklepów z Centrum Handlowego Osowa, z wyłączeniem hipermarketu Auchan. Dowody zakupu należy w ten sam dzień zarejestrować na stoisku obsługi konkursu, wcześniej wypełnić kupon konkursowy odpowiadając na pytanie: Co motywuje Cię do zdrowego odżywiania? Pięciu autorów najciekawszych odpowiedzi Centrum nagrodzi dietą pudełkową od Optimalbox, dostarczaną pod drzwi przez cztery tygodnie, od poniedziałku do piątku.

Weekend z „Modą na dietę FIT” będzie również doskonałą okazją do zrobienia zakupów w okazyjnych cenach – w wybranych sklepach pojawią się specjalne rabaty i promocje.

 

materiały ch osowa 1 fit 2

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.