Radny z Chwaszczyna św. Mikołajem

 

 

{module do-reklamy-intertekst|none}

Akcja zorganizowana przez Dziennik Bałtycki pod tytułem „Zaproś z nami Św. Mikołaja” przyniosła dzieciom wielką radość i wzruszenie. Do Dziennika Bałtyckiego trafiły e-maile, listy pisane odręcznie z pomocą mamy, starszych braci czy sióstr. Dzieci w tych listach określały swoje marzenia, które zostały spełnione przez Św. Mikołajów.

 

Na zaproszenie Dziennika Bałtyckiego odpowiedział Radny Powiatu Kartuskiego – mieszkaniec Chwaszczyna –  Piotr Fikus, który jako Św. Mikołaj spełnił marzenia 8 miesięcznego Sylwestra, przed którym poważna operacja w Warszawie. Sylwester ma troje braci: Kamila, Krystiana i Mikołaja, którzy również otrzymali świąteczne prezenty. Otrzymane prezenty wzbudziły wielką radość i zainteresowanie chłopców.

 

mikolaj-piotr-fikus2

 

mikolaj-piotr-fikus3

{module dol-artykulu|none}

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.