Przyznano granty w zakresie kultury i sztuki oraz sportu

{module do-reklamy-intertekst|none}Rozstrzygnięty został konkurs w sprawie przyznania dotacji na realizację zadań w zakresie kultury i sztuki oraz sportu.

Wszystkie biorące udział w konkursiue organizacje zostały opublikowane w zarządzeniu Burmistrza Gminy Żukowo nr 10/2012 z dnia 24.01.2012 r. w sprawie rozstrzygnięcia otwartego konkursu ofert i przyznania dotacji oraz nie przyznania dotacji organizacjom pozarządowym na realizację zadań publicznych w 2012 roku w zakresie „Rozwoju kultury i sztuki w gminie Żukowo w 2012 r.” oraz „Rozwoju kultury fizycznej w gminie Żukowo w 2012 r.”

 

Poniżej przedstawiamy organizacje z Chwaszczyna, którm przyznano dotacje:

 

Kółko Rolnicze – Koło Gospodyń Wiejskich w Chwaszczynie: Warsztaty Haftu Kaszubskiego (1 000 zł), Prowadzenie żeńskiej grupy wokalnej „Kaszubki” (4 000 zł)

Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie oddział w Chwaszczynie: Festyn Kaszubski w Chwaszczynie (3 000 zł), Zespół Wokalno-Instrumentalny”STOLEM” Instruktaż muzyczny (5 000 zł), „Gmina w kieszeni” wydanie kieszonkowego przewodnika po zabytkach gminy Żukowo, w 800 – lecie istnienia miasta
Klub Sportowy Chwaszczyno: – szkolenie i współzawodnictwo sportowe dzieci i młodzieży (piłki nożna) (16 000 zł)
Klub Sportowy Chwaszczyno: – szkolenie i współzawodnictwo sportowe dzieci i młodzieży w Karate Shotokan (20 000), Organizacja cyklu ogólnopolskich zawodów pt. 800-lecie Żukowa Karate CUP –  (10 000 zł)
{module dol-artykulu|none}

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.