Przez moment poczuć się jak Fernando Torres.


{module do-reklamy-intertekst|none}

W niedzielę 5 maja 2013 r. najmłodsi zawodnicy KS CHWASZCZYNO wzięli udział w pierwszym dziecięcym Turnieju Piłkarskim „Z Orlika i Juniora na stadiony świata”, organizowany przez Fundację Pomorskie Hospicjum dla dzieci oraz Szkołę Podstawową nr 79 w Gdańsku.


Turniej odbył się pod patronatem Premiera RP, Marszałka Województwa Pomorskiego, Wojewodę Pomorskiego oraz Prezydenta Miasta Gdańsk. Miejsce dla wielu chłopców było bardzo szczególne gdyż podczas Euro 2012 na tym stadionie grały największe gwiazdy piłkarskie takie jak np. Fernando Torres, Adres Iniesta lub Iker Casillas. Mowa oczywiście o gdańskiej PGE ARENIE.


Chłopcy bardzo przeżywali że mogą zagrać na jednym z najpiękniejszym stadionie Europy i przez moment poczuć się jak gwiazdy. Nasi zawodnicy rozegrali 5 meczy. Mimo nie najlepszych wyników chłopcy bawili się doskonale. Od organizatorów otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz upominki. Dodatkową nieprzewidzianą atrakcją dla chłopców było spotkanie oraz otrzymanie od piłkarzy Lechii Gdańsk pamiątkowych autografów oraz wykonanie kilku zdjęć.


Niezapomnianym przeżyciem było także spotkanie Mistrza Świata w boksie Dariusza Michalczewskiego i zrobienie sobie z TYGRYSEM pamiątkowego zdjęcia.


W imieniu chłopców oraz zarządu Klubu składam serdeczne podziękowanie trenerowi Markowi Liszewskiemu za zorganizowanie chłopcom niezapomnianych wrażeń. Rodzicom dziękuję za zapewnienie transportu oraz doping dla chłopców.


Ze sportowym pozdrowieniem

Wiceprezes Klubu Sportowego

„CHWASZCZYNO”

Janusz Płocki

KS-Chwaszczyno-junior-nowe-01


KS-Chwaszczyno-junior-nowe-02


KS-Chwaszczyno-junior-nowe-03


KS-Chwaszczyno-junior-nowe-04


KS-Chwaszczyno-junior-nowe-05


KS-Chwaszczyno-junior-nowe-06


KS-Chwaszczyno-junior-nowe-07


KS-Chwaszczyno-junior-01


KS-Chwaszczyno-junior-03


KS-Chwaszczyno-junior-04


KS-Chwaszczyno-junior-05


KS-Chwaszczyno-junior-06


KS-Chwaszczyno-junior-07


{module dol-artykulu|none}

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.