Przejmujący wernisaż wystawy obrazów oraz recytacja wierszy mieszkanki Nowego Tuchomia Sabiny Szlahs. [foto]

 

W poniedziałkowy wieczór w Dworku „Oleńka” odbył się wernisaż obrazów Sabiny Szlahs. Portal Chwaszczyno.pl był jego oficjalnym partnerem medialnym. Wśród przybyłych gości byli Burmistrz Wojciech Kankowski, przewodniczący Rady Gminy Witold Szmidtke, ks.proboszcz Piotr Grubba, Barbara Pospieszna właściciel Dworku Oleńka, Radny Powiatowy Tomasz Fopke, rodzina, przyjaciele oraz mieszkańcy Tuchomia i Chwaszczyna.

 

Po przywitaniu gości Sabina Szlahs przeczytała wiersz, który jest jej bardzo bliski, ponieważ mówi o niej samej. Następnie Wojciech Schutta przeczytał kilka słów o malarce i jednocześnie autorce poezji.

 

Spotkanie uświetnił występ Chóru Strzelenka, którego występ wpasował się w klimat całego wernisażu. Piosenki przeplatane były recytacjami wierszy autorstwa Sabiny Szlahs w wykonaniu Dominki Klawikowskiej. Na gości czekała też księga pamiątkowa, w której można było wpisać kilka słów upamiętniających to spotkanie.

 

Wszystkich zainteresowanych obejrzeniem obrazów Sabiny Szlahs zapraszamy do Dworku Oleńka do piątku 19 czerwca.

 

Poniżej zdjęcia z wernisażu, a już wkrótce materiał wideo.

 

{gallery}2015/2015-06/wernistaz-w-tuchomiu{/gallery}

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.