Przegląd noworocznych wydarzeń w KS Chwaszczyno.

{module do-reklamy-intertekst|none}

Ks Chwaszczyno rocznik 2007 deklasuje rywali w turnieju GEDANIA CUP!

 

W niedzielę 5 stycznia 2014 pierwszy raz w historii odbył się Turniej GEDANIA CUP – rocznik 2007! Nasi najmłodsi zawodnicy KS Chwaszczyno nieoficjalnie (ponieważ nie były odczytywane miejsca) zajęli I miejsce!

 

gedaniacup2007

 

 

W turnieju brało udział 10 drużyn, m.in. dwie drużyny Arki Gdynia, dwa zespoły Gedanii Gdańsk, Bałtyk Gdynia, Jaguar Gdańsk, AS Pomorze, Orły Tczew i Football Academy. Nasi najmłodsi gracze wygrali osiem meczy i jeden zremisowali. Szczególne gratulacje należą się naszemu zawodnikowi Euzebiuszowi Belce, który został królem strzelców (32 bramki!).

 

Gratulacje składamy również na ręce trenera Marka Liszewskiego, który wspaniale przygotował swoich podopiecznych. Oby tak dalej! Wielkie gratulacje!

 

Pierwszy trening w 2014 roku.

 

14 stycznia po przerwie świąteczno-noworocznej na pierwszym treningu w nowym roku spotkali się piłkarze KS Chwaszczyno.

 

trening

 

Na treningu stawili sie praktycznie wszyscy zawodnicy wraz ze sztabem szkoleniowym na czele. Po krótkim przemówieniu i omówieniu planów trenera Aleksandra Cybulskiego piłkarze rozpoczęli przygotowania do rundy wiosennej. KS Chwaszczyno rozpoczyna 18. kolejkę 15 marca br. meczem u siebie z Piastem Człuchów.

 

Nasi piłkarze po rundzie jesiennej zajmują 3. lokatę z 32 punktami. Do prowadzącego GKS Przodkowo tracą 11pkt., a do wiceliderującego Wikęd GOSRiT Luzino (miejsce dające awans do wyższej klasy rozrywkowej) tylko 2pkt.

 

Promocja sportu.

 

Zawodnicy KS Chwaszczyno i zarząd klubu promują także sport. Zamiast siedzieć przed monitorem komputera czy oglądać TV, lepiej się trochę poruszać. Może właśnie piłka nożna?

 

promocjasportu

 

 

Plan sparingów.

 

Przygotowania do rundy wiosennej ruszają pełną parą. Przedstawiamy napięty plan sparingów naszych graczy:

 

01.02.2014 Cartusia Kartuzy III-LIGA
08.02.2014 Stolem Gniewino V-LIGA
12.02.2014 Pogoń Lębork IV-LIGA
15.02.2014 Bałtyk Gdynia III-LIGA
19.02.2014 Arka II Gdynia III-LIGA
22.02.2014 KP Starogard Gdański V-LIGA
26.02.2014 Gedania Gdańsk V-LIGA
01.03.2014 Polonia Gdańsk III-LIGA
08.03.2014 MKS Władysławowo V-LIGA

 

Źródło:
– fanpage facebook: KS Chwaszczyno
[Prowadzenie: Szymon Zembroń, e-mail: zembron.info@wp.pl]
– gedania-gdansk.pl
– pomorskifutbol.pl

 

{module Autor-Karol-Krefta|none}{module dol-artykulu|none}

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.