Protokół ze spotkania w UG Żukowo w sprawie ul. Kaszubska Droga w Chwaszczynie oraz omówienia innych spraw bieżących.

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on email
Share on whatsapp
Share on print

 

Protokół ze spotkania, które odbyło się w dniu 08.08.2014r. w Urzędzie Gminy w Żukowie w sprawie ul. Kaszubska Droga w Chwaszczynie oraz omówienia spraw bieżących Sołectwa Chwaszczyno.

 

W spotkaniu uczestniczyli: Burmistrz Jerzy Żurawicz, Z-ca Burmistrza Marek Trepczyk, Kierownik Zespołu Gospodarki Nieruchomościami Pani Joanna Bajor, Kierownik Zespołu Infrastruktury Drogowej Pan Wojciech Jaworowski, Prezes ZUK Pan Marian Marszałkowski, Sołtys Chwaszczyna Gerard Barsowski, Przedstawiciele Rady Sołeckiej Chwaszczyna: Mirosław Nowak, Jolanta Wiercińska, Przedstawiciel osiedla Nad Jeziorem Janusz Bullmann, Kalina Rzeźnicka – protokolant.

 

Do pobrania-> Protokół ze spotkania

 

 

źródło: http://rada.chwaszczyno.pl/

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.