Propozycje Rady Sołeckiej Chwaszczyna do budżetu Gminy Żukowo na 2013 rok

 

{module do-reklamy-intertekst|none}

Rada Sołecka wystosowała do Urzędu Gminy Żukowo propozycje do budżetu gminy na 2013 rok – dotyczące sołectwa Chwaszczyno. 


1. dokończenie budowy kanalizacji sanitarnej zadanie B1 ulice: Polna i Gdyńska oraz zadanie C ulice: Wąska, Podleśna i Leśna, oraz rozpoczęcie budowy kanalizacji sanitarnej na ulicach Żeromskiego, Jana Pawła II, Leśmiana, Asnyka, Staffa, Gałczyńskiego oraz Słowackiego.

 

2. kontynuacja zadania polegającego na rozbudowie i modernizacji Ochotniczej Straży Pożarnej w Chwaszczynie w sferze ratowniczo-gaśniczej, socjalnej i kulturalnej.

 

3. zabezpieczenie środków na budowę Wiejskiego Domu Kultury, między innymi z zachowaniem lokum dla Publicznej Biblioteki Gminnej Filia w Chwaszczynie.

 

4. wykonanie projektu utwardzenia ulic: Słowackiego, Sienkiewicza, Mickiewicz, Gałczyńskiego i Norwida do ulicy Żeromskiego z uwzględnieniem systemu burzowego.

 

5. zabezpieczenie środków finansowych na realizację budowy zaprojektowanej sieci oświetleniowej na ulicy Kaszubska Droga i Sobiesława.

 

6. wykonanie dokumentacji budowy chodnika przy ulicy Gdyńskiej na odcinku od ul. Wąskiej do ul. Podleśnejnadesłał : Mirosław Nowak – członek Rady sołeckiej

 {module dol-artykulu|none}

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.