Prezenty dla taty i synka na dzień chłopaka

Autor: nadesłane

30 września obchodzony jest w Polsce Dzień Chłopaka – nie mylić z Dniem Mężczyzny, który celebrowany jest 10 marca. Są to dwa odrębne święta, nieoficjalne, fetowane w wielu krajach pod różnymi nazwami i w rozbieżnych datach.

Dzień Chłopaka jest dosyć młodym świętem, które z roku ja rok zyskuje jednak na popularności. Nic w tym złego. W końcu mężczyźni od zarania dziejów odgrywali istotne role w społeczeństwie: walczyli, zdobywali pożywienie, budowali, byli głowami rodzin. Wiadomo, że w obecnych czasach podział obowiązków pod każdym aspektem życia uległ sfeminizowaniu, nie umniejsza to jednak wartości płci męskiej, która jako jednostka oraz całość: była, jest i zawsze będzie potrzebna.

W jaki sposób zaplanować ten dzień, aby mężczyzna poczuł się wyjątkowo? Tu akurat sprawa jest prosta. Faceci nie mają zazwyczaj wielu wymagań, większość z nich z pewnością nie bedzie widziała, albo zapomni, że mają tego dnia swoje święto. Kolejni nie przywiązują wagi do rocznic, świąt i tym podobnych, A reszcie wystarczy smaczna kolacja, łyk dobrego wina i chwila relaksu (we dwoje ). Kobiety jednakże lubią dodać od siebie coś więcej: miłą atmosferę, dwie godziny bez dzieci, które będą pod opieką u dziadków, nastrojową muzykę, świece, drobny upominek. Tutaj z tym bywa trochę gorzej. Mężczyźni mają o wiele łatwiej. Możliwość prezentów, jakimi mogą obdarować swoje kobiety jest ogromna. Z kolei lista upominków, jakie Panie mogą dać swojemu mężczyźnie jest niestety krótka: płyta, książka, bilet do kina czy na koncert, zegarek, pasek, krawat, koszulka.

Święto nie jest oficjalne, więc nie trzeba przywiązywać wagi do wyszukanych i drogich prezentów. Upominek może być żartobliwy czy też śmieszny. Wiele Pań decyduje się na koszulki z napisami, które niejednokrotnie opisują rolę i pozycję kobiety oraz mężczyzny w związku. W wielu przypadkach odstraszając potencjalne rywalki. Taki prezent jest miły i wesoły, jak również praktyczny. Kobiety powinny każdego dnia dziękować za to, że mężczyźni nie są tak skomplikowani jak one same. Nie rozpamiętują, nie knują, bardzo rzadko miewają fochy, nie przejmują się pierdołami. Oczywiście od każdej reguły są wyjątki. Kłótnie w związkach są nieuniknione i jednocześnie potrzebne. Ożywiają związki, wyjaśniają różne kwestie. A godzenie się par po kłótni jest chyba w tym wszystkim najlepsze i najmilsze. Pokazuje stopień zaangażowania i uczuć do drugiej osoby.

Dla chłopaków – taty i synka:
Bardzo ciekawym pomysłem są zestawy koszulek dla taty i synka – tata i synek mają koszulki z tym samym motywem. Dla młodszych chłopaków są również body niemowlece z nadrukiem. Największą popularnością cieszy się zestaw z nadrukiem CHŁOPAKI RZĄDZĄ – to fakt, o którym już pisałam wyżej 🙂 Wspólne zdjęcia będą pamiątką na długi czas!

Ale wracając do tematu, tak Drogie Panie: dziękujcie mężczyzną, że ich macie. Może zabrzmi to trochę szowinistycznie, ale nie ma co ukrywać, że z facetami jest źle, ale bez nich jeszcze gorzej. Oczywiście ta zasada działa w obie strony:) Drugie Panie – dajcie o swoich panów. Może nie rozpieszczajcie, ale doceniajcie i komplementujcie, „Co ja bym bez Ciebie zrobiła?”, „Jesteś niezastąpiony!”, „Cieszę się, że trafił mi sie tak wspaniały mąż „. Być może ze strony mężczyzny nie doczekacie się żadnej reakcji po takim wyznaniu, ale w środku jego ego zostanie mocno podbudowane. I nie zwlekajcie z tym cały rok. Jak najczęściej okazujcie uczucia względem swoich mężczyzn, A przekonacie się, jak szybko to zaprocentuje.

Źródło: nadesłane

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.